Aeroshell Fluid 41

0.00 TL
Ürün Detayları:

AEROSHELL FLUİD 41

Aerosel akışkanı 41

AeroShell Fluid 41, çok yüksek seviyede temizlik için üretilmiş bir mineral hidrolik yoldur ve gelişmiş akışkan özelliklere sahiptir. AeroShell Fluid 41, mükemmel düşük sıcaklıkta akışkanlık sağlayan, aynı zamanda aşınmaya karşı, oksitlenme - korozyon önleyici ve kesilme stabilitesi sağlayan katkı maddeleri içerir. Hidrolik uygulamalarda performansı arttırmak için metal viskozite indeks akışkanına metal deaktivatörleri ve köpük önleyiciler dahildir. 

AeroShell Fluid 41, geniş sıcaklık aralığı çalışma özelliğine sahiptir. 

AeroShell Fluid 41 kırmızıya boyanıyor. 

Uygulamalar:

AeroShell Fluid 41, mineral bir hidrolik sıvı gerektiren tüm modern uçak uygulamalarında hidrolik sıvı olarak tasarlanmıştır. AeroShell Fluid 41, özellikle "süper-temiz" bir sıvının kullanılması bileşen güvenilirliğinde iyileştirmelere katkıda bulunabileceği ve -54 ° C ila 90 ° C arasında basınçsız ve -54 ° C ila -54 ° C arasında basınç altında çalışan uçak sistemlerinde kullanılabilir olduğu durumlarda önerilir. 135 ° C. 

AeroShell Fluid 41 sentetik kauçuk bileşenlere sahip sistemlerde kullanılmalıdır ve doğal kauçuk içeren sistemlerde kullanılmamalıdır. 

AeroShell Fluid 41, AeroShell Fluids 4, 31, 51, 61 ve 71 ve SSF / LGF ile uyumludur. 

AeroShell Fluid 41'i kullanan hidrolik bileşenlerin temizlenmesi için klorlu solventler kullanılmamalıdır. Kalıntı solvent, hidrolik sıvıyı kirletir ve korozyona neden olabilir.

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
8+1=?
Aeroshell Fluid 41 (pdf)
Aeroshell Fluid 41